









Rozmery 200×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis výrobku: Šírka: 80 cm Výška: 200 cm Strana montáže: Pravá strana Farba skla: číra Povrchová úprava: Čierna Typ skla: tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Materiál profilu: hliník Materiál vzpery: Nerezová oceľ Maximálna dĺžka stabilizačnej vzpery: 150 cm Stabilizačná vzpera sa dá skrátiť rezaním na mieru Povrchová úprava na jednoduché čistenie skla Dva upevňovacie systémy: - S profilom na vyrovnanie nerovností steny - Bez profilu pre dokonale rovné steny Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo na dlaždice Mosadzné držiaky v jednej rovine s povrchom skla
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Ochranný povlak | Áno |
| Tvrdené sklo | Áno |
| S poličkou/vešiakom | Nie |
| Počet stien | 1 časť |
| Šírka (x) | 80 cm |
| Ean | 5905315530417 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Montáž | Pravá, Nástenná inštalácia |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Séria | Mexen Lunar |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo |
| Výrobca | Mexen |


200×130 cm
SkladomDoprava zadarmo
200×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×90 cm
Skladom
200×160 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

200×140 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×600 cm
Skladom
200×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×500 cm
Skladom
200×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×130 cm
Skladom
200×70 cm
Skladom
200×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×130 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×65 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
200×110 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch

200×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×90 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×70 cm
Skladom
200×500 cm
Skladom
200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne


200×100 cm
Skladom
200×90 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×80 cm
Na odoslanie o 2 týždne
202×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne