





Rozmery 95×228×143 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dômyselné kovanie vám tiež umožní zmeniť stranu, na ktorú je pohovka orientovaná, v priebehu niekoľkých okamihov. Vďaka tomu môžete nábytok dokonale prispôsobiť priestoru, ktorý máte k dispozícii.
| Šírka: | 228 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 143 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Orientácia | Univerzálna |
| Farba | Sivá |
| Úložný priestor | Áno |
| Možnosť rozloženia | Áno |
| Veľkosť ložnej plochy | 200x140 |
| Strana | Univerzálna |
| Výška sedu | 46 |
| Doba dodania, ak nie je skladom | 8-12 |
| Morenie dreva | Wenge |
| Výrobca | Žltá Hala |

85×215×91-215 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
107×255×215 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×228×142 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
89×308×176 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×280×230 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
72-90×237×167 cm, kožená, rozkladacia
SkladomDoprava zadarmo
85-100×215×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
86×245×245 cm, látková, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
100-115×250×160 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
82×240×150 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
100-120×240×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
45×280×220 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
110×220×137 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
89×314×224 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
90×260×145 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
98×224×146 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždne
100×290×170 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
88-102×271×193 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×280×230 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
83×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
80-105×225×160 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
88-102×280×60-210 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
88×254×184 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84-97×215×167 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
67-88×251×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
67-88×251×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×227×80-160 cm, látková, v modernom štýle
Skladom
86×238×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
73×243×149 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
90-106×245×168 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
74×235×128 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne