Odporúčame
LED Žiarivková trubica 2G11/18W/230V 3000K - Osram
25,9 €
História cien
- 26. 5. 2026 - 25,9 €
- 7. 4. 2025 - 25,9 €
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Osram máme skladom za cenu 25.90 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Farba svetla | Teplé biele (2100 - 3500K) |
|---|---|
| Typ | LED |
| Vzhľad | Žiarivková trubica |
| Ekologické | Ano |
| Pätica | 2G11 |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 2070 lm |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 36 W |
| Napätie | 230 V |
| Počet spínacích cyklov | 200000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 140 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Series | TUBE Osram |
| Výrobca | Osram |
Recenzie
5.01 hodnotenie
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

40,9 €
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
8,39 €
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
18,9 €
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
36,9 €
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
29,9 €
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
71,3 €
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
18,9 €23,9 €
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
28 €
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45,9 €
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
20,9 €
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
83,9 €
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
27,99 €
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
83,9 €
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
27,99 €
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
35,9 €
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/24W/230V pr. 42 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
116,9 €
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
59,9 €66,9 €
Brilagi - LED Stropné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm čierna
SkladomDoprava zadarmo
27,99 €
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
































