






Rozmery 200×220 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 35,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny najvyššej kvality. Použitá väzba sa vyznačuje vysokou hustotou a odolnosťou. Jemná a na dotyk príjemná tkanina v kombinácii so zaujímavými vzormi zaisťuje skvelý komfort pri spánku. Posteľné súpravy sú vyrobené z certifikovaných látok. Zloženie: 100% bavlna. Gramáž: 110g/m 2. Zapínanie: zips. Zloženie posteľnej súpravy: 220x200 + 2x (70x80) cm. Farby produktových fotografií sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Čiernobiela |
| Zapínanie | Zips |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988436330 |
| Hustota látky | 110 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Motív | Kockované |
| Výrobca | Darymex |

Bavlnená, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, bavlnená, francúzska
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Skladom
Bavlnená, francúzska, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, saténová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, z bavlneného saténu
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
140×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, flanelová, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, francúzska
Skladom
Bavlnená, s vianočným motívom, šírka
Skladom
Z mikroplyšu, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, flanelová, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, francúzska, so zipsom
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, saténová, z bavlneného saténu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
So zipsom, s kvetinovým motívom
Skladom
160×200 cm, francúzska, z mikrovlákna
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň