







Najlepšia cena za posledných 30 dní: 31,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny najvyššej kvality. Použitá väzba sa vyznačuje vysokou hustotou a odolnosťou. Jemná a na dotyk príjemná tkanina v kombinácii so zaujímavými kvetinovými vzormi zaisťuje skvelý komfort pri spánku. Posteľné súpravy sú vyrobené z certifikovaných látok. Zloženie: 100% bavlna. Gramáž: 110g/m 2. Zapínanie: zips. Zloženie posteľnej súpravy: 180x200 + 2x (70x80) cm. Farby produktových fotografií sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| Šírka: | 180 cm |
|---|
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Farba | Biela |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Zips |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988447336 |
| Hustota látky | 110 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 180 x 200 cm |
| Výrobca | Darymex |

Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, so zipsom, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, francúzska, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
Saténová, krepová, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
160×200 cm, bavlnená, francúzska
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo