Odporúčame
SATÉNOVÉ OBLIEČKY LOFT EXCLUSIVE 200X220 CM, 2KS 70X80 CM LISTY
Rozmery 200×220 cm
83,2 €
História cien
- 26. 5. 2026 - 83,2 €
- 27. 3. 2026 - 83,2 €
- 26. 3. 2026 - 105,6 €
- 9. 3. 2026 - 102 €
- 21. 2. 2026 - 101,1 €
- 28. 1. 2026 - 100,1 €
- 17. 11. 2025 - 99 €
- 8. 9. 2025 - 98,1 €
- 17. 5. 2025 - 95,9 €
- 23. 4. 2025 - 91,8 €
- 15. 4. 2025 - 91,9 €
- 12. 4. 2025 - 91,5 €
- 11. 4. 2025 - 92,2 €
- 10. 4. 2025 - 91,8 €
- 8. 4. 2025 - 91,5 €
- 5. 4. 2025 - 93,8 €
Popis produktu
Kolekcia EXCLUSIVE sa vyznačuje vysokou kvalitou a eleganciou. Látka používaná na výrobu posteľných obliečok je vyrobená z kvalitných priadzí, ktoré jej dodávajú jednotný povrch a saténová väzba jej dodáva jemný lesk. V kombinácii s moderným dizajnom a vhodne sýtymi farbami sa vyznačujú posteľné obliečky svojou kvalitou. Posteľné súpravy sú vyrobené z certifikovaných látok. Zloženie: 100% bavlna. Gramáž: 120g/m2. Zapínanie: zips. Zloženie posteľnej súpravy: 220x200 + 2x (70x80) cm. Farby produktových fotografií sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
Parametre
| Materiál | Bavlna, Satén |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Zapínanie | Zips |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 07761066113 |
| Hustota látky | 120 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Motív | Jeseň |
| Výrobca | Darymex |































