






Rozmery 202×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis výrobku: Šírka: 70 cm Výška: 202 cm Montáž: univerzálna, pravá alebo ľavá Farba skla: grafitová Povrchová úprava: Grafitová: Farba: pištoľovo sivá kartáčovaná Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Materiál nástenného profilu: hliník Rám: hliník Materiál stabilizačnej vzpery: Nerezová oceľ Maximálna dĺžka stabilizačnej vzpery: 150 cm Stabilizačná vzpera sa dá skrátiť rezaním na požadovanú veľkosť Povrchová úprava na jednoduché čistenie Vyrovnanie nástennej jednotky Možnosť inštalácie na sprchovú vaničku alebo dlažbu
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Výška: | 202 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Ochranný povlak | Áno |
| Tvrdené sklo | Áno |
| S poličkou/vešiakom | Nie |
| Počet stien | 1 časť |
| Šírka (x) | 70 cm |
| Ean | 5905315466075 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Šírka (mm) | 700 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá), Nástenná inštalácia |
| Séria | Kioto-F |
| Výška (mm) | 2020 |
| Farba skla | Dymové sklo |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba profilu | Grafit brúsený (Gun Grey) |
| Výrobca | Mexen |


Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom

