
29 €
Vankúš na závesné hojdacie kreslo - sivý
Na hojdačky, záhradný, na kreslá
SkladomRozmery 40×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dodajte svojmu domovu jedinečný nádych elegancie a komfortu so sedákom ADÉLA. Sedáky na stoličky sú nevyhnutnosťou na mäkké a zároveň pohodlné sedenie a zároveň zvýraznia estetický dojem vášho interiéru.Je vyrobený zo 100% bavlny s gramážou 135 g/m², čo zaisťuje príjemný a jemný povrch. Odporúčame prať na 30 °C, sušenie v sušičke neodporúčame. Ľahko sa upevní pomocou šnúrok na stoličky a poskytne vám tak tepelný komfort.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Umiestnenie | Na stoličky |
|---|---|
| Tvar | Hranaté |
| Farba | Ružová |
| Materiál | 100% bavlna |
| Materiál výplne | 100% polyuretán |
| Odporúčané pranie | 30 °C |
| Sušička | Nie |
| Veľkosť | 40 x 40 cm |
| Výrobca | Bellatex |

Na hojdačky, záhradný, na kreslá
Skladom
110×90 cm, záhradný, na kreslá
Skladom
40×40 cm, na stoličky, záhradný
Na odoslanie o 2 dni
Na hojdačky, záhradný, na kreslá
Skladom
45×45 cm, na stoličky, na kreslá
Na odoslanie o 2 dni
48×6 cm, na stoličky, záhradný
SkladomDoprava zadarmo
110×90 cm, na hojdačky, záhradný
Skladom