





Najlepšia cena za posledných 30 dní: 111,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Konštrukcia z borovicového masívu Čelá postele z MDF dosky Nohy z masívneho borovicového dreva Farba Antracit / biela Rozmery Vonkajšia dĺžka: 206 cm Vnútorná dĺžka: 200 cm Vonkajšia šírka: 168 cm Vnútorná šírka: 160 cm Výška čela u hlavy: 64,5 cm Výška čela u nôh: 36,5 cm Výška roštu od podlahy: 25 cm Vyhotovenie Lakovaná posteľ Nosnosť 120 kg na osobu Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom k montáži Jednoduchá montáž Možnosť dokúpenia úložného boxu pod posteľ a nočných stolíkov Návod k posteli Návod na zostavenie postele IKAROS 160 x 200 Balenie postele obsahuje: 1x predné čelo u nôh 1x zadné čelo u hlavy 2x bočnice 1x stredová lať 1x piata stredová noha Spojovací materiál Návod na zloženie Záruka 2 roky AKO ZLOŽIŤ POSTEĽ Z MASÍVU? Nechajte sa inšpirovať Postele z masívu Postele Spálňa Čalúnené postele Posteľ s matracom Postele pre deti
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Čalúnené, Lamino |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Biela |
| Rošt | Bez roštu |
| Matrac | Bez matraca |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Lak | Áno |
| Vhodné do | Spálne |
| Nosnosť postele | 120 kg na osobu |
| Cena | Do 170 € |
| Dĺžka vnútorná | 200 cm |
| Šírka vonkajšia | 168 cm |
| Šírka vnútorná | 160 cm |
| Dĺžka vonkajšia | 206 cm |
| Výška roštu od podlahy | 25 cm |
| Výška čela pri hlave | 64,5 cm |
| Výška čela pri nohách | 36,5 cm |
| Hmotnosť | 30,15 kg, 49 kg, 36,35 kg, 56,15 kg, 66,25 kg, 62,35 kg, 54,45 kg, 38,9 kg, 40,25 kg, 64,55 kg, 60,65 kg, 45,1 kg |

Z lamina, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
Čalúnená, z lamina, v rustikálnom štýle
Skladom
S úložným priestorom, z lamina, v rustikálnom štýle
Skladom
S úložným priestorom, v dekore dub, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, rozkladacia, v dekore dub
Skladom
S úložným priestorom, čalúnená, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, v dekore dub, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, z lamina, v rustikálnom štýle
Skladom
S úložným priestorom, v dekore dub, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, v dekore dub, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, z lamina, v industriálnom štýle
Skladom
S úložným priestorom, drevená, z lamina
Na odoslanie o 4 týždne
90×200 cm, drevená, vyvýšená

Z lamina, boxspring, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, z lamina, v rustikálnom štýle
Skladom
S úložným priestorom, z lamina, v modernom štýle
Skladom
Vrátane matraca, vyvýšená, z lamina
Skladom
113×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S úložným priestorom, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S úložným priestorom, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
113×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
133×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
103×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
80×200 cm, čalúnená, drevená
SkladomDoprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
S úložným priestorom, čalúnená, v modernom štýle
Skladom
130×180×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, ľanová, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo