



Rozmery 110×93×65 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 174,8 € do 185,6 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Umelý PE ratan: Béžová 100% polyester: Čierna Oceľ: Čierna Rozmery kresla Šírka: 93 cm Hĺbka: 65 cm Výška: 110 cm Rozmery stojana Šírka: 103 cm Hĺbka: 103 cm Výška: 195 cm Maximálne zaťaženie stojana s kreslom: 100 kg Vyhotovenie Mäkké polstrovanie pre pohodlné sedenie Vankúš s povrázkami pre oporu hlavy Polstrovanie z odolnej tkaniny s gramážou 130 g/m 2 Vhodné do interiéru aj na záhradu alebo terasu Súčasťou balenia je kreslo, stojan a polstrovanie Dodávané v demonte Balík: 60 x 23 x119cm, 23 kg Bezpečnostné upozornenie Kreslo používajte až po úplnom zmontovaní. Montáž vykonáva každý zákazník sám a na vlastnú zodpovednosť. Než sa do kresla posadíte, uistite sa, že záves je pevne priskrutkovaný. Kreslo nie je určené na prudké hojdanie do strán, použite bezpečnostné uväzovanie, ktoré je súčasťou balenia Ak používate pre zavesenie kresla stojan, umiestnite ho na rovný a pevný povrch, kde bude jeho pozícia stabilná (napr. podlaha, vydláždená terasa). Deti do 6 rokov môžu kreslo používať iba pod dohľadom dospelej osoby! Relaxácia v každom kúte Závesné kreslo je nielen skvelým doplnkom pre váš domov, ale aj dokonalým miestom na odpočinok. Či už ho umiestnite do interiéru, na terasu alebo do záhrady, vždy poskytne komfortné útočisko pre chvíle pokoja. Jemné pohupovanie navodzuje pocit pohody a pomáha zmierniť stres po dlhom dni. Vďaka kvalitným materiálom a odolnej konštrukcii si môžete byť istí, že vám bude slúžiť po dlhé roky. Užívajte si svoj vlastný kúsok relaxácie, či už pri čítaní obľúbenej knihy, počúvaní hudby alebo prostom leňošení. Nechajte sa inšpirovať Závesné kreslá Záhrada Záhradné doplnky Slnečníky Záhradný nábytok Trampolíny
| Šírka: | 93 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 65 cm |
| Výška: | 110 cm |
| Typ | Závesné, Egg (vajíčka) |
|---|---|
| Materiál | Ratan, Látka |
| Farba | Čierna |
| Štýl | Moderný |
| Nosnosť | 100 kg |
| Materiál kresla | Látka, Umelý ratan, Oceľ |
| Stojan | Áno |
| Polstrovanie | S polstrovaním |
| Vzor | Jednofarebný |
| Materiál stojana | Oceľ |
| Výška stojana | 195 cm |
| Hĺbka kresla | 65 cm |
| Šírka kresla | 93 cm |
| Výška kresla | 110 cm |
| Hĺbka stojana | 103 cm |
| Šírka stojana | 103 cm |
| Tvar | Jajca, Závesné |
| Vzhľad | Hojdacia lavica |
| Hmotnosť | 23 kg |
| Zobrazenie v ar | Áno |

110×93×65 cm, ratanové, závesné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
110×93×65 cm, ratanové, závesné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
81×65×59 cm, v rustikálnom štýle, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, ratanové, závesné
Skladom
Ratanové, polohovacie, s vysokou opierkou
Skladom
114×110×90 cm, závesné, s látkovým poťahom
Skladom
105×86×72 cm, ušiaky, s podnožkou
Skladom
100×75×85 cm, polohovacie, s látkovým poťahom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Hojdacie, závesné, v modernom štýle
Skladom
106×78×98 cm, s vysokou opierkou, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
87×73×70 cm, v modernom štýle, s vysokou opierkou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Polohovacie, s podnožkou, TV
Skladom
S podnožkou, otočné, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
99×72×75 cm, s podnožkou, otočné
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Hojdacie, ratanové, závesné
Skladom
Otočné, v modernom štýle, designové
Skladom
88×70×80 cm, s nožičkami, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Ušiaky, s podnožkou, otočné
SkladomDoprava zadarmo
Ušiaky, s podnožkou, s vysokou opierkou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 4 dni
49-79×110×93 cm, kožené, klubové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×90×90 cm, rozkladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
106×116×75 cm, ratanové, závesné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×52×90 cm, hojdacie, s látkovým poťahom
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Polohovacie, otočné, TV
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 4 dni
Otočné, v modernom štýle, designové
Skladom
77×78×79 cm, polohovacie, s podnožkou
Doprava zadarmo
Otočné, v modernom štýle, designové
Skladom
Otočné, v modernom štýle, designové
Skladom
Otočné, na kolieskach, v modernom štýle
Skladom
Kožené, klubové, v retro štýle
Doprava zadarmo
130×80 cm, závesné, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch

Otočné, v modernom štýle, designové
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Froté, S, M
SkladomDoprava zadarmo