Porovnajte ceny od 50,33 € do 59,5 € v 3 e-shopoch:
Kuchinox Alanis, nástenná sprchová batéria, čierna-ružové zlato, LAV-BQI_840D
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 50,33 € do 59,5 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 55,01 €
- 24. 4. 2026 - 55,01 €
- 12. 4. 2026 - 58,38 €
- 8. 5. 2025 - 57,35 €
- 31. 5. 2026 - 50,33 €
- 24. 4. 2026 - 50,33 €
- 12. 4. 2026 - 55,19 €
- 8. 5. 2025 - 55,19 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kuchinox Alanis, nástenná sprchová batéria, čierna-ružové zlato, LAV-BQI_840D Séria batérií s jemnými tvarmi Alanis je krokom k súčasným trendom. Séria obsahuje okrem štandardných kúpeľňových batérií aj zápustnú umývadlovú batériu a umývadlovú batériu s výtokom v tvare L a bočnou pákou. Kúpeľňové batérie sú rovnako ako kuchynské dostupné v bielej alebo čiernej farbe. Na druhej strane, páky a rozety mixérov (v niektorých modeloch a výtokoch) boli dokončené v ružovom a žltom zlate. Takýto efekt umožní nádych modernosti v interiéri. Bude to perfektná voľba pre kúpeľňu v štýle New York alebo glamour. Umývadlové batérie sa dodávajú v kompletne chrómovom, čiernom a zlatom prevedení. Typ: sprchová batéria Ovládanie: jednopáková Bez sprchovej súpravy Montáž: nástenná, rozteč uchytenia 150 mm Hlava: keramická s priemerom 35 mm Európska kvalita hlavy: áno Hĺbka batérie (mm): 122 Celková výška batérie (mm): 126 Trieda prietoku: S ≤ 19,8 l/min Farba: čierna/ružovo zlatá Záruka: 5 rokov
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Čierna |
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
| Priemer hlavy (mm) | 35 |
| Typ kartuše | Keramická |
| Európska kvalita kartuše | Áno |
| Hĺbka (mm) | 122 |
| Celková výška batérie (mm) | 126 |
| Akustická skupina | II - 20-30 dB |
| Prietoková trieda | S |
| Záruka | 5 years for body and cartridge, 2 years for other elements |
| Výrobca | Kuchinox |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Séria | Kuchinox Alanis |
| Typ | Batérie - pákové sprchové batérie |
Odporúčame

Mexen Cube termostatická sprchová batéria, chróm - 77200-00
Termostatická, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Hansgrohe Finoris sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa chróm 76415000
Podomietková, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom


