Porovnajte ceny od 132,05 € do 145 € v 9 e-shopoch:
Trojdverová komoda Topty Typ 7 3D2S - biela / dub sonoma
Rozmery 85×120×33 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 9 e-shopov v cenovom rozpätí od 132,05 € do 145 €:
História cien
- 3. 5. 2026 - 138,1 €
- 24. 4. 2026 - 138,1 €
- 19. 4. 2026 - 138,57 €
- 2. 4. 2026 - 138,1 €
- 29. 3. 2026 - 138,57 €
- 20. 3. 2026 - 138,1 €
- 8. 3. 2026 - 138,57 €
- 27. 2. 2026 - 138,93 €
- 6. 2. 2026 - 139,39 €
- 4. 1. 2026 - 138,91 €
- 25. 12. 2025 - 139,22 €
- 15. 12. 2025 - 140,46 €
- 14. 12. 2025 - 139,22 €
- 1. 12. 2025 - 139,48 €
- 14. 11. 2025 - 139,88 €
- 31. 10. 2025 - 139,98 €
- 25. 10. 2025 - 139,78 €
- 19. 10. 2025 - 139,98 €
- 21. 9. 2025 - 136,33 €
- 12. 9. 2025 - 138,22 €
- 31. 8. 2025 - 138,68 €
- 22. 8. 2025 - 138,22 €
- 17. 8. 2025 - 138,68 €
- 2. 8. 2025 - 138,22 €
- 27. 7. 2025 - 140,53 €
- 18. 7. 2025 - 137,88 €
- 13. 7. 2025 - 138,35 €
- 5. 7. 2025 - 137,73 €
- 27. 6. 2025 - 139,16 €
- 22. 6. 2025 - 138,77 €
- 14. 6. 2025 - 137,97 €
- 1. 6. 2025 - 138,77 €
- 23. 5. 2025 - 137,97 €
- 18. 5. 2025 - 138,77 €
- 11. 5. 2025 - 138,97 €
- 18. 4. 2025 - 138,45 €
- 13. 4. 2025 - 138,97 €
- 4. 4. 2025 - 139,32 €
- 29. 3. 2025 - 137,31 €
- 23. 3. 2025 - 137,11 €
- 16. 3. 2025 - 137,41 €
- 9. 3. 2025 - 140,18 €
- 3. 5. 2026 - 132,05 €
- 24. 4. 2026 - 132,05 €
- 19. 4. 2026 - 132,05 €
- 2. 4. 2026 - 132,05 €
- 29. 3. 2026 - 132,05 €
- 20. 3. 2026 - 132,05 €
- 8. 3. 2026 - 132,05 €
- 27. 2. 2026 - 132,05 €
- 6. 2. 2026 - 132,05 €
- 4. 1. 2026 - 132,05 €
- 25. 12. 2025 - 133,44 €
- 15. 12. 2025 - 139 €
- 14. 12. 2025 - 133,44 €
- 1. 12. 2025 - 129,27 €
- 14. 11. 2025 - 132,05 €
- 31. 10. 2025 - 132,05 €
- 25. 10. 2025 - 130,66 €
- 19. 10. 2025 - 132,05 €
- 21. 9. 2025 - 130,66 €
- 12. 9. 2025 - 130,66 €
- 31. 8. 2025 - 130,66 €
- 22. 8. 2025 - 130,66 €
- 17. 8. 2025 - 130,66 €
- 2. 8. 2025 - 130,66 €
- 27. 7. 2025 - 139 €
- 18. 7. 2025 - 130,66 €
- 13. 7. 2025 - 130,66 €
- 5. 7. 2025 - 130,66 €
- 27. 6. 2025 - 133,44 €
- 22. 6. 2025 - 130,66 €
- 14. 6. 2025 - 130,66 €
- 1. 6. 2025 - 130,66 €
- 23. 5. 2025 - 130,66 €
- 18. 5. 2025 - 130,66 €
- 11. 5. 2025 - 132,05 €
- 18. 4. 2025 - 132,05 €
- 13. 4. 2025 - 132,05 €
- 4. 4. 2025 - 134,83 €
- 29. 3. 2025 - 132,05 €
- 23. 3. 2025 - 125,1 €
- 16. 3. 2025 - 125,1 €
- 9. 3. 2025 - 139 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Komoda TOPTY TYP 7 je trojdverová komoda s dvomi zásuvkami, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Topty. Systém Topty je moderná sektorová zostava, ktorú možno využiť na zariadenie obývacej izby, pracovne alebo predsiene. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení biela / dub sonoma. Komoda stojí na podstavci s výškou 8 cm.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 33 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Zatváranie | Zásuvkové |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Dekor | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | S nožičkami |
| Váha s obalom dodávateľa | 34.4 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0914 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Topty Typ 7 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela / dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Počet dverí / dvierok | 3 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 2 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Podobné produkty

Komoda Malva M3 - béžová
75×70×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda Kuba 120 cm biela
Zásuvková, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda s 8 šuflíkmi R-120-S8 - rôzne farebné prevedenia sonoma mix biela
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 6 dní
Komoda 82 Belini biely SI KOM1/1/W/W/W/0
Zásuvková, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Komoda Malwa 2D4S 120 cm kašmírová
Kombinovaná, v modernom štýle, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda 4 zásuvky Biela
97×70×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda Kuba 60 cm - 5 zásuviek biela
Zásuvková, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda Kramfors - biela
99×138×42 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda Kuba 60 cm - 3 šuplíky bílá
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda 81 Belini biely SI KOM1/1/W/W/0/0
Zásuvková, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Drevená úložná skriňa THEO, nízka, 900x1000x320 mm, biela
Z lamina, dvierková, matná
SkladomDoprava zadarmo
Kombinovaná komoda, biela, HUGOS 180
Kombinovaná, z lamina, matná
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Komoda Kuba 60 cm - 4 zásuvky biela
Zásuvková, kombinovaná, z lamina
Skladom
Komoda 6 zásuviek Malva 120 cm Biela
77×120×30 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda JULIA K14 Biela
85×45×35 cm, zásuvková, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Priestranná komoda R-140-S4 - rôzne farebné prevedenia sonoma mix biela
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 6 dní
Komoda 2D, biela/dub sonoma, TOPTY TYP 13
Z lamina, matná, s klasickým otváraním
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Komoda CL4 40 cm bílá
Zásuvková, kombinovaná, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komoda Liv
Zásuvková, kombinovaná, s nožičkami
Skladom
Komoda CL6 40 cm bílá
Zásuvková, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Malá drevená komoda Elona
Drevená, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Šatní skriňa DULLUM 120x205cm, biela
205×120×60 cm, v modernom štýle, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komoda Lima KM4 - biely lesk
82×116×40 cm, zásuvková, lesklá
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Moderný bezúchytkový TV stolík MODERN 120 cm - rôzne farebné prevedenia biela
V modernom štýle, z lamina, dvierková
Na odoslanie o 6 dní
Zásuvková komoda Lovik CH-800-4DR - biela
103×80×48 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Zásuvková komoda Signes K4SB 600 - biela
110×60×50 cm, zásuvková, s nožičkami
Skladom
Zásuvková komoda Signes K4SB 400 - biela
110×40×50 cm, zásuvková, z lamina
Skladom
Komoda, biela, ADELI TYP 2
S nožičkami, z lamina, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Komoda, biela, ADELI TYP 1
Z lamina, dvierková, matná
Skladom
Kovová skrinka The Lowdown
V modernom štýle, s nožičkami, dvierková
Skladom
Komoda 46 Belini biely BM KOM1/1/W/W/W/0
Zásuvková, matná, s klasickým otváraním
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Molis W-4D - čerešňa portofino
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Jednodverová predsieňová skriňa Thebes PB-1D2DRWS - dub artisan / sivá
196×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
Knižnica Oselin I - dub sonoma / biela
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
Plechový záhradný domček Toolster 312x335x178 cm - sivá
Drevený, plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Policový regál Signes OPB 600 - dub sonoma
110×60×50 cm, matný, rovný
Skladom
Taburetka s úložným priestorom Cricket - svetlosivá
46×40×40 cm, s úložným priestorom, čalúnený
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - hnedá
90×125×193 cm, s úložným priestorom, látková
Skladom




