Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Mexen, Plochý panelový radiátor Mexen CF22 600 x 2000 mm, bočné pripojenie, 3165 W, čierny - W422F-060-200-70
Rozmery 60×200 cm
História cien
- 16. 5. 2026 - 469,59 €
- 20. 5. 2025 - 469,59 €
- 4. 3. 2025 - 468,73 €
- 3. 2. 2025 - 458,19 €
- 8. 1. 2025 - 474,38 €
Popis produktu
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 600 mm Šírka (X): 600 mm: 2000 mm (šírka (X)) Hĺbka: 103 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 55 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 55 cm: 33,3 mm Farba: čierna RAL 9005 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 1652 W - 75/65/20 °C 3165 W - 90/70/20 °C 3991 W Pripojenia: - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť: - 4xG ½″ strana Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom Montážne konzoly, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor sú súčasťou dodávky Na fotografiách je zobrazený radiátor vo veľkosti 600 x 1200 mm.
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Výška: | 60 cm |
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 3165 W |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 550 |
| Pripojenie | Bočné |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315888556 |
| Výška (mm) | 600 |
| Šírka (mm) | 2000 |
| Hĺbka (mm) | 103 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Séria | Mexen CF22 |
| Výkon (w) | 3165 |
| Výrobca | Mexen |
Odporúčame

Blumfeldt Tallheo, 100 x 60, radiátor, rúrkový radiátor, 1445 W, teplá voda, 1/2
Závesný

Mexen C33 doskový radiátor 600 x 1200 mm, bočné pripojenie, 2801 W, biely - W433-060-120-00
Panelový, závesný
Dostupné v 3 e-shopoch

Blumfeldt Delgado radiátor | Moderný dizajn | 63 x 100 cm | 891 W | Bočné pripojenie
Oceľový

Klarstein Hot Spot Slimcurve, konvektor, ohrievač, 80 x 40 cm, 40 m², 2000 W, 5 - 40 °C, IP24, biely
Hliníkový, závesný

Mexen C22 radiátor plochý 600 x 1200 mm, bočné pripojenie, 1983 W, biely - W422-060-120-00
Dostupné v 2 e-shopoch

Klarstein Wonderwall 1200 Smart, infračervený ohrievač, 100 x 120 cm, 1200 W, týždenný časovač, IP24, biely
Závesný

































































