
Mexen, Mexen Flat CF22 panelový radiátor 600 x 400 mm, bočné pripojenie, 633 W, antracit - W422F-060-040-66
60×400 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňRozmery 60×110 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 600 mm Šírka (X): 600 mm: 1100 mm (šírka (X)) Hĺbka: 103 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 55 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 55 cm: 33,3 mm Farba: antracitová RAL 7016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 909 W - 75/65/20 °C 1741 W - 90/70/20 °C 2195 W Connections: - 4xG ½″ strana Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom Rozsah dodávky: závesy, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Výška: | 60 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 1741 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315846389 |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 550 |
| Pripojenie | Bočné |
| Výška (mm) | 600 |
| Šírka (mm) | 1100 |
| Hĺbka (mm) | 103 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Séria | Mexen CF22 |
| Výkon (w) | 1741 |
| Výrobca | Mexen |

60×400 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný

60×80 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
50×140 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Panelový, závesný

Panelový, závesný

60×160 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
90×100 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Panelový, závesný

139×49 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
149×59 cm, panelový, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo


Panelový, závesný

400×180 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň

Panelový, závesný

Závesný
Na odoslanie o 1 týždeň
110×530 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Hliníkový, článkový
SkladomDoprava zadarmo
Panelový, závesný

119×490 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Hliníkový, článkový
SkladomDoprava zadarmo
189×30 cm, hliníkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Hliníkový, závesný

Medený
SkladomDoprava zadarmo

70×300 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný
Dostupné v 3 e-shopoch

119×37 cm
SkladomDoprava zadarmo
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

Podlahový
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

35×48 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň