





Rozmery 60×180 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 600 mm Šírka (X): 600 mm: 1800 mm (X) Hĺbka: 164 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 55 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 55 cm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 2052 W - 75/65/20 °C 3961 W - 90/70/20 °C 5009 W Pripojenia: - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť: - 4xG ½″ strana Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočným krytom a odnímateľným horným krytom Rozsah dodávky: závesy, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Výška: | 60 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 3961 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315805966 |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 550 |
| Pripojenie | Bočné |
| Výška (mm) | 600 |
| Šírka (mm) | 1800 |
| Hĺbka (mm) | 164 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Séria | Mexen CF33 |
| Výkon (w) | 3961 |
| Výrobca | Mexen |

60×70 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný

90×100 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

400×90 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
50×200 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch


Dostupné v 2 e-shopoch

Panelový, závesný

400×90 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň

60×80 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
400×140 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×140 cm, panelový, oceľový
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch

90×100 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×120 cm, panelový, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×120 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
300×500 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný

Panelový, závesný

Hliníkový

Dostupné v 2 e-shopoch

60×120 cm, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×600 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Hliníkový


Závesný

Závesný



Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom

S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom

200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
Do priestoru
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne