





Rozmery 300×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 300 mm Šírka (X): 300 mm: 700 mm (šírka (X)) Hĺbka: 59 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 5 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 5 cm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 171 W - 75/65/20 °C 318 W - 90/70/20 °C 397 W Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka: - 2xG ½″ vpravo dole - 4xG ½″ z boku Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnými krytmi a odnímateľným horným krytom Rozsah dodávky: závesy, montážna súprava, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Výška: | 300 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 318 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315817549 |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 50 |
| Pripojenie | Spodné |
| Výška (mm) | 300 |
| Šírka (mm) | 700 |
| Hĺbka (mm) | 59 |
| Séria | Mexen CVF11 |
| Montáž | Pravá |
| Výkon (w) | 318 |
| Výrobca | Mexen |

Hliníkový, závesný


Hliníkový, článkový, závesný
Skladom
Panelový, závesný
Dostupné v 3 e-shopoch

Závesný


Závesný


Závesný

46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň