





Rozmery 300×140 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 300 mm Šírka (X): 300 mm: 1400 mm (šírka (X)) Hĺbka: 59 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 1400 mm 25 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 25 mm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 342 W - 75/65/20 °C 637 W - 90/70/20 °C 795 W Pripojenia: - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť: - strana 4xG ½″ Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom Rozsah dodávky: závesy, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Výška: | 300 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 637 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315803238 |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 250 |
| Pripojenie | Bočné |
| Výška (mm) | 300 |
| Šírka (mm) | 1400 |
| Hĺbka (mm) | 59 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Séria | Mexen CF11 |
| Výkon (w) | 637 |
| Výrobca | Mexen |

60×70 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný

60×80 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný

60×140 cm, panelový, oceľový
Na odoslanie o 2 týždne
50×200 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×120 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň

300×500 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Hliníkový

Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch


90×100 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×120 cm, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×600 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

60×120 cm, panelový, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

400×90 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
400×140 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný

Dostupné v 2 e-shopoch


400×90 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Hliníkový

110×40 cm, oceľový, závesný
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný

90×400 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
70×30 cm, oceľový, závesný
Na odoslanie o 1 týždeň
80×600 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň

Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
36×62 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
33×41 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
30×90 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
60×40-49×22 cm, s umývadlom, z lamina
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
57×79×45 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
S výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, drevený, LED
Skladom
39×45-50 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
220×41 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň