





Rozmery 400×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 400 mm Šírka (X): 400 mm: 2000 mm (X) Hĺbka: 103 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 5 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 5 cm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 1194 W - 75/65/20 °C 2276 W - 90/70/20 °C 2865 W Connections: - 2xG ½″ vpravo dole alebo vľavo - 4xG ½″ bočné Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočným krytom a odnímateľným horným krytom Dodáva sa kompletne s: konzolami, montážnou súpravou, záslepkami, odvzdušňovacou a ventilovou vložkou Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Výška: | 400 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 2276 W |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 50 |
| Pripojenie | Spodné |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315827555 |
| Šírka (mm) | 2000 |
| Výška (mm) | 400 |
| Hĺbka (mm) | 103 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Séria | Mexen CVL22 |
| Výkon (w) | 2276 |
| Výrobca | Mexen |

60×70 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný

Panelový, závesný

50×200 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch


90×100 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×80 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

400×90 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×140 cm, panelový, oceľový
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch

Hliníkový

300×500 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
400×140 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

60×120 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň

400×90 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×120 cm, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×600 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň

90×100 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Hliníkový

60×120 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný

Panelový, závesný

Závesný


90×400 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
110×40 cm, oceľový, závesný
Na odoslanie o 1 týždeň