Porovnajte ceny od 72 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, krištáľové stropné svietidlo 1xE27 APP1650-1CP, zlatá, OSW-05117
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Popis produktu
Popis produktu: Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Materiál: Krištáľové sklo, kov Farba: Zlatá Priemer tienidla: 28 cm Výška tienidla: 28cm Dĺžka kábla: 90 cm Použitý závit: E27 Napätie: 230V, nie je potrebný žiadny transformátor Certifikát: CE, RoHS ☀️ Svietidlo je vyrobené z kvalitného kovu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Jej elegantný charakter dodávajú kryštály, ktoré vytvárajú krásny svetelný efekt a účinne rozptyľujú svetlo. ☀️ Vďaka použitiu žiaroviek E28 poskytuje lampa vynikajúce osvetlenie pri zachovaní energetickej účinnosti. Kryštály prinášajú iskru a prestíž a ich dizajn kombinuje modernosť s klasickými akcentmi a vytvára jedinečné usporiadanie v každom interiéri.
Parametre
| Hlavný materiál | Sklo, Krištáľ |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Atypické |
| Kód výrobcu | OSW-05117 |
| Typ lampy | APP1650-1CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 850 |
| Materiál konštrukcie | Sklo, kov |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | 1 |
| Použitý závit | E27 |
| Farba svetla | Záleží od žiarovky |
| Energetická trieda | A |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | 60W |
| Napájanie | 60W |
| Ean | 5906366002137 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 600 |
| Výška (mm) | 300 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
Odporúčame

Brilagi - Závesný luster na lanku WABI SABI 1xE27/40W/230V pr. 35 cm biely
Japandi, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Prisadený luster CAGE 3xE14/40W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľný závesný luster na lanku FALCON SLIM LED/42W/230V priemer 50 cm biely + diaľkové ovládanie
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Závesný LED luster na lanku AXIS LED/30W/230V 120 cm čierny
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Luster na reťazi ECLIPSE 10xE14/10W/230V 78x28 cm zlatý
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľný luster na lanku FALCON II LED/99W/230V pr. 60 cm čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľný závesný luster na lanku TWISTER LED/48W/230V pr. 50 cm čierna +DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 94244 - LED závesné svietidlo CARTAMA 4xLED/4,5W/230V
LED, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Prisadený luster FRED 3xE27/60W/230V, priemer 59 cm, bronzový
V rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Globo 15707-3HR - Luster na lanku REID 3xE27/15W/230V pr. 27 cm dub
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný luster AIDA na lanku, 3× E27 (max. 60 W), 230 V, priemer 25 cm, dub
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľný luster na lanku TWISTER LED/60W/230V 3000-6000K zlatá+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo na lanku LAVA 1xG9/8W/230V bronzová/dymová béžová
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Prisadený luster ECLIPSE 5xE14/10W/230V pr. 38 cm strieborný
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo v medenej farbe s kovovým tienidlom ø 30 cm Muba – Opviq lights
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch

Luster na tyči 3xE27/35W/230V pr. 30 cm čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľný luster na lanku TWISTER LED/60W/230V 3000-6000K béžová+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 43643 - Luster na lanku MARDYKE 1xE27/40W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster na lanku COSMOWAVE LED/70W/230V čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Krištáľový luster na reťazi MOZART 4xE14/40W/230V lesklý chróm
Krištáľový, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo na lane v lištovom systéme PIPE 3xGU10/10W/230V čierne
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zuma Line 20006PM-BK - LED Luster na lanku BALBO LED/45W/230V 3000/4000/6000K
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný luster na lanku LAVA 1xG9/8W/230V béžová/dymová béžová
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo




