










Rozmery 38×22 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria SMALL Rozmer 38x10x22 cm Šírka 380 mm Výška 100 mm Hĺbka 220 mm Farba Šedá Materiál Keramika Inštalácia Nástenné-skrutky Typ umývadla Umývadielko (malé) Počet otvorov pre batériu 1 otvor Prepad NIE Tvar Obdĺžnik Hmotnosť / ks 7.5 kg Balenie 1 ks EAN 8590913983856 Taric 69109000 Záruka 2 roky
| Šírka: | 38 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Tvar | Hranatý |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Sivá |
| Série | SMALL |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 38x10x22 cm |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Ean | 8590913983856 |
| Výška (mm) | 100 |
| Šírka (mm) | 380 |
| Hĺbka (mm) | 220 |
| Séria | Sapho SMALL |
| Montáž | Nástenná, Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 1 |
| Výrobca | Sapho |

31×170 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
38×22 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
38×50 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
32×40 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, keramické, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

33×41 cm, keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, kamenné
Dostupné v 2 e-shopoch

31×170 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
33×41 cm, keramické
Skladom
33×46 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
35×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
37×50 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×80 cm, na dosku, kamenné
Na odoslanie o 1 týždeň
235×47 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×50 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

41×51 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
260×26 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
37×50 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
44×100 cm, zapustené, dizajnové
Skladom
39×59 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické, kamenné

58×58 cm, retro, rohové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×141 cm, zapustené, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
33×46 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapustené, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

31×170 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
65×46 cm, zapustené, keramické
Skladom
61×46 cm, na stenu, zapustené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
35×10 cm, na dosku, oválne
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické, kamenné
Dostupné v 2 e-shopoch

60×46 cm, retro, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň