Porovnajte ceny od 79 € v 2 e-shopoch:
Rea Rea, kúpeľňová polica na zapustenie 30x30 cm, zlatá matná, REA-05606
Rozmery 30×30×10 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
História cien
- 28. 5. 2026 - 79 €
- 23. 4. 2026 - 79 €
- 28. 5. 2026 - 79 €
- 23. 4. 2026 - 79 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Rea, kúpeľňová polica na zapustenie 30x30 cm, zlatá matná, REA-05606 Zapustená zapustená polica 30x30x10 Vstavaná kúpeľňová polica je praktickým riešením na usporiadanie priestoru v kúpeľni. Vyrobené z odolného materiálu poskytuje odolnosť a stabilitu. Jeho funkčný dizajn sa perfektne hodí do rôznych kúpeľňových aranžmánov, čo vám umožní uložiť kozmetiku, uteráky alebo iné potrebné doplnky. Vďaka možnosti montáže do výklenku polica dokonale využije dostupný priestor a zároveň dodá kúpeľni elegantný vzhľad. Vlastnosti police: Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele Farba: Zlatá matná / Brúsené zlato Matný povrch Výška 30 cm Šírka 30 cm Hĺbka 10 cm Zapustenie do steny - úspora miesta Typ montáže: Lením
Rozmery
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 10 cm |
| Výška: | 30 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Žltá |
| Kód výrobcu | REA-05606 |
| Typ montáže | Lepením |
| Počet políc | 1 |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Ean | 5902557396740 |
| Výrobca | Rea |
| Šírka (mm) | 300 |
| Dĺžka (mm) | 300 |
| Hĺbka (mm) | 100 |
| Séria | Rea |
| Povrchová úprava | Matná |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| Montáž | Samolepiaci |
Odporúčame

Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Polička SAT Vision čierna SATDVIPOLMC
8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
Mexen X-Wall-NR vstavaná polica bez príruby 60 x 30 cm, čierna - 1971603010
30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen X-Wall-R výklenková polička s okrajom 60 x 30 cm, biela - 1920603010
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Strieborná samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele v matne striebornej farbe Genova – Wenko
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
Polička SAT chróm SATDPOL30CH
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
Dvojitá nástenná nerezová polica, 1500 x 300 mm
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Vstavaná polička SAT Aurum kartáčovaná oceľ 63x33 cm SATAURN6030BS
33×63×10 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
Mexen X-Wall-R vstavaná polica s prírubou 45 x 30 cm, čierna - 1970453010
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Čierny kovový modulárny policový systém 27x203,5 cm Solis – Umbra
204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Polička SAT čierna SATDPOL3012MC
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom







