









Rozmery 200×100×100 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Popis produktu: Veľkosť: 100x100 cm (dvere 100 cm. stena 100 cm) Výška: 200 cm Inštalácia: Univerzálna (ľavá alebo pravá) Vstup: 1-krídlové dvere Farba skla: Transparentné - číre Povrchová úprava: čierna matná Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Profil: hliník Povlak skla pre ľahké čistenie (Easy Clean): áno Vyrovnanie nerovností steny Nastavenie šírky Možno namontovať na sprchovú vaničku alebo dlaždice Kovová rukoväť Súprava tesnení na odvod vody Hliníkový prah tesnenia dverí
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Vanička | Bez vaničky |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Typ | Štvorcový, Rohový - 1-stranný, 1-krídlový s plným vyklopením |
| Ochranný povlak | Áno |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 885 |
| Ean | 5905315405760 |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 1000 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Séria | Mexen Exo |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Výrobca | Mexen |

90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom