









Rozmery 200×85×85 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Popis produktu: Veľkosť: 85x85 cm (dvere 85 cm. stena 85 cm) Výška: 200 cm Inštalácia: Univerzálna (ľavá alebo pravá) Vstup: 1-krídlové dvere Farba skla: Transparentné - číre Povrchová úprava: chrómová Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Profil: hliník Povlak skla pre ľahké čistenie (Easy Clean): áno Vyrovnanie nerovností steny Nastavenie šírky Možno namontovať na sprchovú vaničku alebo dlaždice Kovová rukoväť Súprava tesnení na odvod vody Hliníkový prah tesnenia dverí
| Šírka: | 85 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 85 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Vanička | Bez vaničky |
| Typ | Štvorcový, Rohový - 1-stranný, 1-krídlový s plným vyklopením |
| Ochranný povlak | Áno |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 735 |
| Ean | 5905315405036 |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 850 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 850 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Séria | Mexen Exo |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Výrobca | Mexen |

190×70×70 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Dostupné v 2 e-shopoch

100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom