









Rozmery 96×68 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 196,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO 3D model ÁNO Rozmer 68x96 cm Šírka 680 mm Výška 960 mm Farba rámu Čierna Typ zrkadla Podsvietené zrkadlá Tvar Iný Ovládanie svetla Nie je súčasťou Stupeň krytia IP44 Príkon 20 W Farba LED Denná biela (4 000 - 5 000 K) Svietivosť 403 lm Životnosť (LED) 25000 hodin Výbava Ochrana proti korózii, Otočné Hmotnosť / ks 8.5 kg Balenie 1 ks Záruka 2 roky Vysvetlivky Farba LED: Denná biela Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní. Ochrana proti korózii Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Šírka: | 68 cm |
|---|---|
| Výška: | 96 cm |
| So svetlom | Ano |
|---|---|
| Materiál rámu | Kov |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 68x96 cm |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 20 |
| Farba led | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 403 |
| Výbava | Otočné;Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Záruka | 2 roky |
| Životnosť (led) | 25000 |
| Tvar | Iný, Iný |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Farba rámu | Čierna |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8435324907179 |
| Výška (mm) | 960 |
| Šírka (mm) | 680 |
| Séria | Sapho Elena |
| Výrobca | Sapho |

Nástenné, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
So svetlom
Skladom
147×47 cm, nástenné, v škandinávskom štýle
Skladom
160×57 cm, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
So svetlom, v modernom štýle
Skladom
Nástenné, okrúhle, v modernom štýle
Skladom
So svetlom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
150×60 cm, nástenné, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom

S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom

200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň