









Rozmery 200×80×700 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Exo, sprchovací kút s krídlovým dverami 80 x 70 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 814-080-070-70-00 Popis produktu: Veľkosť: 80x70 cm (dvere 80 cm. stena 70 cm) Výška: 200 cm Inštalácia: Univerzálna (ľavá alebo pravá montáž) Vstup: Krídlové dvere Farba skla: Transparentné - číre Povrchová úprava: čierna Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Materiál profilu: hliník Povlak skla pre ľahké čistenie (Easy Clean): áno Vyrovnanie nerovností steny Nastavenie šírky Možno namontovať na sprchovú vaničku alebo dlaždice Kovová rukoväť Súprava tesnení na odvod vody Hliníkový prah tesnenia dverí
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 700 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Vanička | Bez vaničky |
| Farba | Čierna |
| Typ | Obdĺžnikový, Rohový - 1-stranný, 2-krídlový s delenými dverami |
| Ochranný povlak | Áno |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 685 |
| Ean | 5905315401441 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Dĺžka (mm) | 700 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Séria | Mexen Exo |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Výrobca | Mexen |

190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
190×70×70 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Dostupné v 2 e-shopoch

90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom