









Rozmery 200×80×80 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Mexen Exo, sprchovací kút s krídlovým dverami 80 x 80 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 814-080-080-01-00 Popis produktu: Veľkosť: 80x80 cm (dvere 80 cm. stena 80 cm) Výška: 200 cm Inštalácia: Univerzálna (ľavá alebo pravá montáž) Vstup: Krídlové dvere Farba skla: Transparentné - číre Povrchová úprava: chrómová Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Materiál profilu: hliník Povlak skla pre ľahké čistenie (Easy Clean): áno Vyrovnanie nerovností steny Nastavenie šírky Možno namontovať na sprchovú vaničku alebo dlaždice Kovová rukoväť Súprava tesnení na odvod vody Hliníkový prah tesnenia dverí
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Vanička | Bez vaničky |
| Typ | Štvorcový, Rohový - 1-stranný, 2-krídlový s delenými dverami |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montáž dverí | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 685 |
| Ean | 5905315401243 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 800 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Séria | Mexen Exo |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Výrobca | Mexen |

200×70×700 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 1 týždeň
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

200×110×700 cm, bez vaničky, číri
SkladomDoprava zadarmo
200×100×90 cm, bez vaničky, číri
SkladomDoprava zadarmo
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

200×95×95 cm, číri, posuvný
SkladomDoprava zadarmo
Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

200×70×700 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

200×110×110 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×80×80 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 1 týždeň
Bez vaničky, štvorcový, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky, posuvný

200×80×80 cm, bez vaničky, číri
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×110 cm, bez vaničky, posuvný
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×125×700 cm, bez vaničky, posuvný
Na odoslanie o 2 týždne
200×110×700 cm, bez vaničky, posuvný
SkladomDoprava zadarmo
200×95×95 cm, číri, posuvný
SkladomDoprava zadarmo
200×70×700 cm, bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×70×700 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×90×90 cm, bez vaničky, posuvný
Na odoslanie o 2 týždne
200×95×95 cm, číri, posuvný
SkladomDoprava zadarmo
50×90×90 cm, bez vaničky, číri
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

200×85×85 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×110×750 cm, bez vaničky, číri
SkladomDoprava zadarmo
200×70×700 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 1 týždeň
50×90×110 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Bez vaničky

200×110×110 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo