


LED žiarovka GU10, 12,5 W – GTV
| Náhrada za klasickú žiarovku | 77 W |
|---|---|
| Počet spínacích cyklov | 10000 |
| Index podania farieb (cri) | Ra > 80 |
| Uhol žiarivosti | 40 ° |
| Materiál | Plast/kov |
| Svetelný tok | 1100 lm |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Teplota chromatickosti (k) | 3000 K |
| Príkon | 12.5 W |
| Pätica | GU10 |
| Váha | 0.1 kg |
| Životnosť žiarovky | 40000 h |
| Tvar žiarovky | Bodovka |
| Typ | LED |
| Energetická trieda | F |
| Umiestnenie | Interiér |
| Produktový rad | LED Bulbs |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Kvalita | Basic |
| Napätie | 230 V |
| Farba | Sivá |
| Material | Plast/kov |
| Výrobca | GTV |

120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Silikónová
Skladom
150×60 cm, nástenné, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovová
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo

132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom