Odporúčame
Bellamy Krémový bavlnený vankúš vo forme valčeka WAFFLE 13x60 cm
Rozmery 13×60 cm
História cien
- 21. 5. 2026 - 16,7 €
- 20. 2. 2025 - 16,7 €
- 18. 2. 2025 - 20,3 €
- 18. 2. 2025 - 16,7 €
- 11. 2. 2025 - 16,9 €
- 28. 12. 2024 - 17 €
Popis produktu
Materiál 100% bavlna Gramáž 150 g/m2 Oeko-Tex Standard 100 IW 00034 Certifikát: Hypoalergénne silikónové vlákno 200g/m2 Farba Krémová Vaflový vzor Rozmer 13 x 60 cm Vyhotovenie Možno použiť pri cvičení a hraní sa s dieťaťom Skvelá dekorácia nielen do detskej izby Môže nahradiť mantinel Odnímateľný poťah Veľmi mäkký a príjemný na dotyk Odporúčaná teplota prania: 40 °C Nebieliť Možno sušiť v sušičke na program pre jemné tkaniny
Rozmery
| Šírka: | 13 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
Parametre
| Typ | Dekoračný |
|---|---|
| Antialergické | Ano |
| Farba | Béžová |
| Materiál poťahu | Bavlna |
| Tvar | Valčeky |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Materiál | 100% bavlna |
| Gramáž | 150 g/m2 |
| Odporúčaná teplota prania | 30 °C |
| Dĺžka | 60 cm |
| Motív | Jednofarebný |
| Rozmer vankúša | 13 x 60 cm |
| Výrobca | Bellamy |
Najlepšie produkty od SCANDIshop.sk

Detský úložný box DOMČEK D3 biely
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Detský úložný box DOMČEK D3 borovica
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Pudrovo ružové kancelárske kreslo AVOLA VELVET
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
Bellamy Biela zásuvka pod postieľku RATATA
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky BALUNEA biele Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Úložný box pod posteľ 150 cm, biely
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky ELIVINE biele Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky JEDNOROŽEC A MESIAC biele
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojvrstvový chránič matraca - TOPPER 90x200 cm
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky LUNETTA ružové Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bellamy Zamatový dekoračný vankúšik MOON SNOW
Z polyesteru
Skladom
Súprava 2 háčikov na kúpeľňový radiátor SEZA
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlo hnedé kancelárske kreslo AVOLA VELVET
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník s lavičkou so sivým sedadlovým vankúšom a zásuvkou WESO SONOMA 104x30x48 cm
48×104×30 cm, s úložným priestorom, v dekore dub sonoma
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlosivé kancelárske kreslo AVOLA VELVET
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hnedý botník s lavicou TAYLOR
44×80×30 cm, drevená, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
90×200 cm, chrániče, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Latkový rošt s textíliou 90 x 200 cm
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom






























