






Rozmery 200×80 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Kioto sprchová zástena 80x200 cm 8 mm, chróm, priehľadná, 800-080-101-01-00 Technické údaje: Výrobca: Mexen Séria: Kioto walk-in (sprchová zástena) Montáž: univerzálna (L/P), pravá alebo ľavá Rozmery: 80 (s) x 200 (v) cm Farba skla: číre (transparentné) Druh skla: bezpečnostné, tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Povrchová úprava profilu: chrómová Náter pre jednoduché čistenie (EasyClean): áno Nerovnosti vyrovnávacej steny: áno pomocou profilovej lišty komplet sada vrátane profilovej lišty aj rozpery možnosť inštalovať na sprchovú vaničku nebo dlažbu: áno zobrazená sada obsahuje: sprchová stena číre sklo, ID: 800-080-000-00-00 profilová lišta chrómová: ID: 800-00-01 stabilizačná rozpera chrómová: 800-01-01 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Alternatívy sprchových stien Mexen Kioto: v ponuke 10 vzorov skla: 1. Transparentné 2. Transparentné / Námraza 3. Námraza 4. Grafit / šedá 5. Zrkadlo 6. Biely vzor č.1 7. Biely vzor č.2 8. Čierny rám 9. Čierny vzor č.1 10. Čierny vzor č.2 6 farieb profilovej lišty a rozpery I. Chrómová (00) II. Čierna matná (70) III. Zlatá (50) IV. Ružové-zlato (Rose-gold) (60) V. Grafitová (66) VI. Biela (20) rôzne rozmery (výška 200cm) 50x200 cm 60x200 cm 70x200 cm 80x200 cm 90x200 cm 100x200 cm 110x200 cm 120x200 cm 130x200 cm 140x200 cm 150x200 cm 160x200 cm rôzne spôsoby zapojenia sprchovej steny estetická rozpera na skrátenie (~150cm)
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Ochranný povlak | Áno |
|---|---|
| S poličkou | Nie |
| Ean | 5907709122031 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Kioto |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá), Na stenu |
| Farba profilu | Chrómová |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Mexen |

200×80 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×80 cm
Skladom
200×500 cm
Skladom
200×130 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×80 cm
Skladom
200×130 cm
SkladomDoprava zadarmo

200×70 cm
Skladom
200×70 cm
Skladom
200×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×500 cm
Skladom
200×120 cm
Dostupné v 2 e-shopoch

200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×80 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×100 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch

200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×500 cm
Skladom
200×140 cm
Skladom
202×80 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×110 cm
Skladom
200×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×160 cm
SkladomDoprava zadarmo
200×100 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

200×110 cm
Skladom
200×70 cm
Skladom
200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×80 cm
Skladom
200×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne