Porovnajte ceny od 14,3 € do 17,99 € v 2 e-shopoch:
Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
Skladom14 dní na vrátenie
Rozmery 22×1 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 14,3 € do 17,99 €:
Penové 6-dielne puzzle do vane s natlačenými motívmi zo života v lese zabaví vaše deti pri kúpaní vo vani. Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek a doplnkov Little Dutch Forest Friends inšpirovanej životom v lese. Vhodné pre deti od 2 rokov.
| Šírka: | 22 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 1 cm |
| Počet dielikov | 500 dielikov |
|---|---|
| Obtiažnosť | Pre najmenších |
| Téma | S dinosaurami |
| Farba | Zelená |
| Značka | Little Dutch |
| Ďĺžka | 1 cm |
| Výrobca | Svetpredeti.sk |