


Rozmery 12×240 cm
Materiál 100% bavlna s gramážou 150 g/m2 a Oeko-Tex Standard 100 IW 00034 Certifikát: Hypoalergénne silikónové vlákno 200g/m2 Výplň: Mäkké silikónové guľôčkové vlákno s termoregulačnými vlastnosťami Farba Béžová Rozmer Dĺžka: 240 cm Výška: 12 cm Vhodné do postieľky s rozmermi: 70 x 140 cm alebo 60 x 120 cm Podrobnosti Chráni malé dieťa pred nárazom hlavy Vysokokvalitný bavlnený zamat Veľmi mäkký a príjemný na dotyk Vhodné pre deti od narodenia, malo by byť používané pod dohľadom rodičov Teplota prania: 40 °C Nežehliť, nebieliť, nesušiť v bubnovej sušičke
| Hĺbka: | 240 cm |
|---|---|
| Výška: | 12 cm |
| Tvar | Pletené |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Materiál | 100% bavlna |
| Gramáž | 150 g/m2 |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Dĺžka | 240 cm |
| Vzhľad | Vrkoč |
| Výrobca | Bellamy |

85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
48×42×112 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Látkový, okrúhly, bez nožičiek
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojanový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojanový
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
130×170 cm, bavlnená, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 12 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom