
Poschodová posteľ z dreva ARARAT pre 3 osoby 90x200 cm, 140x200 cm
90×200 cm, s prístelkou, vrátane matraca, drevená
687,8 €

Poschodová posteľ z dreva ARARAT pre 3 osoby 90x200 cm, 140x200 cm
90×200 cm, s prístelkou, vrátane matraca, drevená
687,8 €

Poschodová posteľ z dreva ARARAT pre 3 osoby 90x200 cm, 140x200 cm
90×200 cm, s prístelkou, vrátane matraca, drevená
608,8 €

Poschodová posteľ z dreva ARARAT pre 3 osoby 90x200 cm, 140x200 cm
90×200 cm, s prístelkou, vrátane matraca, drevená
608,8 €

Poschodová posteľ z dreva ARARAT pre 3 osoby 90x200 cm, 140x200 cm
90×200 cm, s prístelkou, vrátane matraca, drevená
550,9 €

Poschodová posteľ z dreva ARARAT pre 3 osoby 90x200 cm, 140x200 cm
90×200 cm, s prístelkou, vrátane matraca, drevená
489,9 €
Poschodová posteľ z dreva ARARAT pre 3 osoby 90x200 cm, 140x200 cm
Rozmery 90×200 cm
História cien
- 4. 4. 2026 - 687,8 €
- 3. 3. 2026 - 687,8 €
- 13. 2. 2026 - 625,9 €
- 29. 1. 2026 - 687,8 €
- 1. 12. 2025 - 671,79 €
- 28. 11. 2025 - 618,05 €
- 24. 11. 2025 - 671,79 €
- 28. 10. 2025 - 614,8 €
- 19. 10. 2025 - 559,47 €
- 3. 9. 2025 - 614,8 €
- 25. 8. 2025 - 565,62 €
- 4. 6. 2025 - 614,8 €
- 26. 5. 2025 - 565,62 €
- 15. 4. 2025 - 614,8 €
- 11. 4. 2025 - 565,62 €
- 27. 2. 2025 - 614,8 €
- 24. 2. 2025 - 609,9 €
- 1. 1. 2025 - 610,79 €
- 19. 12. 2024 - 595,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
O posteli Ručne vyrobená Rebrík umiestnite vpravo alebo vľavo Spodné lôžko unesie až 140 kg, horné až 100 kg Posteľové rošty v cene Doplníte o úložný šuplík či prístelku 2 ročná garancia Radosť v očiach vašich detí zaručená Do postele odporúčame matrac s bylinnou penou METROPOLIS , vhodný aj pre alergikov. Farby produktu na obrázku sa môžu ľahko líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu. Výroba a montáž Z JEDNÉHO KUSU DREVA Kmene stromov vozíme z lesa rovno na pílu, kde ich opracujeme. Každý diel nábytku je z jedného kusu narasteného dreva . Zachovávame kresbu vrátane hrčí aj vysokú pevnosť. EKOLOGICKÉ LAKOVANIE Prírodnú textúru dreva zanechávame zámerne viditeľnú. Farby na vodnej báze sú vhodné pre deti aj alergikov. → ZDE si stáhnete montážní návod postele → ZDE si stáhnete montážní návod prístelky → ZDE si stáhnete montážní návod šuplík
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Prístelka | Ano |
|---|---|
| Set | Vrátane matraca, Vrátane roštu |
| Materiál | Drevené |
| Zvoľte farbu | Biela |
| Zvoľte šuplík | Úložný šuplík |
| Lakovanie | EKO farby na vodnej báze vhodné pre detský nábytok aj hračky |
| Rozmer | Šírka 154,8 cm x dĺžka 207,6 cm x výška 159 cm |
| Nosnosť postele | 140 kg spodné lôžko, 100 kg horné lôžko |
| Rozmer prístelky | Šírka 95 cm x dĺžka 190,7 cm x výška 22 cm |
| Rozmer šuplíka | Šírka 68 cm x dĺžka 190,7 cm x výška 22 cm |
| Nosnosť šuplíka | Prístelka 90 kg, úložný šuplík 15 kg |
| Výška matraca | Odporúčame 18 cm pre posteľ, 14 cm pre prístelku |
| Vhodné | Od 3 rokov. Pre deti 3–6 rokov alebo s drobnejšou postavou odporúčame mäkký mantinel medzi matrac a rám pre väčšie pohodlie a bezpečie. |
| Horné lôžko vhodné | Pre deti od 6 rokov podľa normy EN 747-1, Pre deti s drobnejšou postavou odporúčame mäkký mantinel medzi matrac a rám pre väčšie pohodlie a bezpečie. |
| Špeciálne vlastnosti | Ručná výroba, rebrík možno namontovať na ľavú aj pravú stranu |
| Darček | Posteľové rošty |
| Tip | Odporúčame ukotviť k stene |
| Údržba | Utrite vlhkou handričkou, neodporúčame agresívne čistidlá či rozpúšťadlá |
| Výrobca | Vyrobené v EÚ |
| Úroveň kvality | Premium |
| Materiály | Drevo |
| Dĺžka | 200 cm |
| Vlastnosti produktov | So šuplíkom, S rebríkom, S prístelkou |
| Typ šuplíka | Úložný priestor, Prístelka |
| Typ produktu | Patrová posteľ |
Odporúčame

Poschodová posteľ MAX 3 rozšírená 200x120 biela - grafitová
145×120×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Poschodová posteľ s matracmi ERIK natural 190x90 borovica
154×90×200 cm, s prístelkou, so zábranou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Poschodová rozložiteľná posteľ, prírodná borovica, LUINI
90×200 cm, drevená, bez matraca
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Poschodová posteľ KUBO 200x90 | biela
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Poschodová rozložiteľná posteľ, biela, BAGIRA
90×200 cm, drevená, vrátane roštu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Benlemi.sk

Vystužená polstrovaná prebaľovacia podložka pre bábätká VLK
Mäkká
Skladom
Mäkká obojstranná prebaľovacia podložka 46 x 68 cm MACKO
Mäkká
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mäkká obojstranná prebaľovacia podložka 46 x 68 cm PIVOŇKA
Mäkká
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vystužená polstrovaná prebaľovacia podložka pre bábätká PRÍRODA
Mäkká
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom