






Rozmery 200×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Kioto sprchová zástena 100x200 cm 8 mm, chróm, biele prevedenie, 800-100-101-01-85 Technický popis: Výrobca: Mexen Séria: Kioto Typ: sprchová zástena, 8mm Inštalácia: univerzálna, pravá alebo ľavá Farba skla: číre / biely vzor Povrchová úprava: chrómová Typ skla: Tvrdené, bezpečnostné Šírka: 100 cm Výška: 200 cm Hrúbka skla: 8 mm Povlak na ľahké čistenie : Áno Vyrovnanie nerovností steny: Áno Možno namontovať na sprchovú vaničku alebo dlažbu: Áno Profil: hliník stabilizačná rozpera, možnosť skrátiť na požadovanú dĺžku (max. 150cm) sada obsahuje: ID1: 800-100-000-00-85 (sprchová stena) ID2: 800-01-00 (stabilizačná rozpera - chrómová) ID3: 800-00-00 (hliníková profilová lišta - chrómová)
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Ochranný povlak | Áno |
|---|---|
| S poličkou | Nie |
| Ean | 5907709130319 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Kioto |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá), Na stenu |
| Farba profilu | Chrómová |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo/Biely vzor |
| Výrobca | Mexen |









46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň