






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Kioto sprchová zástena 80x200 cm 8 mm, chróm, biele prevedenie, 800-080-101-01-85 Technický popis: Výrobca: Mexen Séria: Kioto Typ: sprchová zástena, 8mm Inštalácia: univerzálna, pravá alebo ľavá Farba skla: číre / biely vzor Povrchová úprava: chrómová Typ skla: Tvrdené, bezpečnostné Šírka: 80 cm Výška: 200 cm Hrúbka skla: 8 mm Povlak na ľahké čistenie : Áno Vyrovnanie nerovností steny: Áno Možno namontovať na sprchovú vaničku alebo dlažbu: Áno Profil: hliník stabilizačná rozpera, možnosť skrátiť na požadovanú dĺžku (max. 150cm) sada obsahuje: ID1: 800-080-000-00-85 (sprchová stena) ID2: 800-01-00 (stabilizačná rozpera - chrómová) ID3: 800-00-00 (hliníková profilová lišta - chrómová)
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Ochranný povlak | Áno |
|---|---|
| S poličkou | Nie |
| Ean | 5907709130296 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Kioto |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá), Na stenu |
| Farba profilu | Chrómová |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo/Biely vzor |
| Výrobca | Mexen |
Používateľské recenzie
Možnosť zobrat osobne a skoro hneď, príjemná cena
Zakúpené v eshope Heavenshop.sk









Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95×600 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×90×120 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×95×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×105×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
190×105×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×105×90 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×110×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×115×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×115×110 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×120×90 cm, bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
190×70×600 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždne
190×80×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×80×120 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×90×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×100×700 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo