Odporúčame
Posuvné dvere BELMA - dub sonoma/čierna / 100
Rozmery 205×100 cm
História cien
- 2. 4. 2026 - 309 €
- 18. 12. 2024 - 309 €
Popis produktu
Posuvné dvere BELMA. Posuvné dvere sú vyrobené z kvalitného materiálu s hrúbkou 1,6 cm. Materiál je opatrený ABS hranou, ktorá chráni pred poškodením. Hliníkový pojazdový systém zakrýva krycia lišta, ktorá je súčasťou balenia. Môžete ich využiť ako klasický vchod do ďalšej miestnosti alebo do špeciálne vytvorenej šatne. Možnosť voľby z viacerých dekorov a rozmerov.Zhrnutie: posuvné dvere hliníkový pojazd ABS hrana výber z viacerých rozmerov výber z viacerých dekorov Použité materiály:LTD, kov
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 205 cm |
Parametre
| Použitie | Interiérové |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Typ | Posuvné |
| Dekor | Dub sonoma/čierna |
| Šírka dverí | 100 cm |
| Abs/pvc hrana | Áno |
| Hrúbka materiálu | 1,6 cm |
| Systém tichého zatvárania | Nie |
| Štýl | Moderné |
| Určenie | Pre rodinu |
| Výška dverí | 205 cm, 205 cm |
| Výrobca | Expedo |























