Porovnajte ceny od 51,9 € do 58,72 € v 2 e-shopoch:
Deante Lupo, vaňová batéria bez príslušenstva, oceľová, DEA-BLU_F10N
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 51,9 € do 58,72 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 58,72 €
- 29. 4. 2026 - 58,72 €
- 11. 4. 2026 - 57,43 €
- 26. 5. 2026 - 58,72 €
- 29. 4. 2026 - 58,72 €
- 11. 4. 2026 - 52,19 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Deante Lupo, vaňová batéria bez príslušenstva, oceľová, DEA-BLU_F10N Batéria Lupo je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaisťuje odolnosť a spoľahlivosť po mnoho rokov používania. Povrchová úprava z brúsenej ocele mu dodáva elegantný, matný vzhľad, ktorý dokonale ladí s modernými a industriálnymi interiérmi. Batéria Lupo je vybavená prevzdušňovačom, ktorý prevzdušňuje vodu, a prepínačom tlakovej funkcie, ktorý umožňuje plynulú zmenu prúdu medzi vaňovým výtokom a sprchovou hlavicou. Technické údaje: Výrobca: Deante Séria: Lupo Povrchová úprava: oceľ Typ batérie: vaňová, jednopáková batéria Spôsob montáže: nástenná Rozteč uchytenia: 150 mm Trieda prietoku [l/min]: A - 9,1-15 l/min Akustická skupina [db]: II (20 < x ≤ 30) Veľkosť keramickej hlavy: 35 mm 2-funkčný tlakový prepínač Voštinový prevzdušňovač s prevzdušňovaným prúdom veľkosti M24 Výtok z nehrdzavejúcej ocele Sprchová súprava: nie Materiály, ktorých kvalita je potvrdená laboratórnymi testami
Parametre
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Sivá |
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
| Trieda prietoku [l/min] | A ≤ 15 (9.1 - 15) |
| Akustická skupina [db] | II (20 < x ≤ 30) |
| Veľkosť keramickej kartuše | 35 mm |
| Typ prepínača | Tlačný |
| Typ prevzdušňovača | Plastový |
| Veľkosť prevzdušňovača | M24 |
| Výrobca | Deante |
| Materiál | Oceľ |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Séria | Deante Lupo |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Odporúčame

Vaňová batéria Hansgrohe Tecturis S bez sprchového setu 150 mm matná čierna 73422670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria GROHE Essence New so sprchovacím setom 150 mm chróm 33628001
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO27210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat Element bez sprchového setu 150 mm chróm 13347000
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Mood s vaňovým setom 150 mm chróm SATBSMOOD222SET1
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBAUR222C
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsený gun metal SATBAUR222BGM
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria GROHE Grohtherm 800 bez sprchového setu 150 mm chróm 34756000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Logis bez sprchového setu 150 mm chróm 71400000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
