Odporúčame
TODAY KIDS detský vankúš 40x40 cm - light pink
Rozmery 40×40 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 4,5 €
- 16. 12. 2024 - 4,5 €
Popis produktu
Jednoduchý vankúš do detskej izby s tenkým ozdobným okrajom. Veľkosť: 40 x 40 cm Materiál poťahu: 100% bavlna (plátnová väzba) Výplň: 100% polyester Povlak nie je snímateľný, celý vankúš možno prať v ruke. Francúzska značka Today je známa svojimi modernými dizajnmi a dokonalým zladením farieb. Klasickú kolekciu pre dospelých teraz dopĺňajú výrobky do detských izieb. Lefebvre textiles je spoločnosť, ktorá distribuuje posteľnú bielizeň, prikrývky a ďalší bytový textil pod značkou Today. Vďaka viac ako 50…
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
Parametre
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Bavlna, Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Klasický |
| Farba | Ružová |
| Veľkosť | 40x40 cm |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | TODAY |
































