Odporúčame
Nie je skladom
TODAY KIDS obliečka 100% bavlna Kittycorn 140x200/63x63 cm
Rozmery 140×200 cm
17,9 €
História cien
- 26. 5. 2026 - 17,9 €
- 16. 12. 2024 - 17,9 €
Popis produktu
Bavlnená posteľná bielizeň do detskej izby. Obliečka na prikrývku: 140 x 200 cm / zapínanie na gombíky a prestrihy v rohoch na jednoduchú výmenu obliečky Obliečka na vankúš: 63 x 63 cm / skladací uzáver Zdá sa vám veľkosť obliečky na vankúš malá? Áno, máte pravdu. Obliečka na vankúš je šitá pre francúzsky trh, kde sú vankúše pre deti zvyčajne o niečo menšie. Odporúčame zakúpiť vankúš 60x60 cm zo série Aloe vera, za rozumnú cenu budete mať dokonale padnúcu súpravu. Nakupujte TU >>> Material: 100…
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Ružová |
| Veľkosť | 140x200 / 63x63 cm |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | TODAY |






























