Odporúčame
Nie je skladom
TODAY KIDS obliečky z mikrovlákna Safari 140x200/63x63 cm
Rozmery 140×200 cm
12,9 €
História cien
- 29. 5. 2026 - 12,9 €
- 16. 12. 2024 - 12,9 €
Popis produktu
Obojstranná obliečka z polyesterových vlákien - na jednej strane deky sú obrysy divokých zvierat, na druhej strane je farebný bodkovaný vzor. Obliečka na prikrývku: 140 x 200 cm / zapínanie na patentky Obliečka na vankúš: 63 x 63 cm / zapínanie na prehyb. Zdá sa vám veľkosť obliečky na vankúš malá? Áno, máte pravdu. Obliečka na vankúš je šitá pre francúzsky trh, kde sú vankúše pre deti zvyčajne o niečo menšie. Odporúčame zakúpiť vankúš 60x60 cm zo série Aloe vera, za rozumnú cenu budete mať dokonale…
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Mikrovlákno |
| Veľkosť | 140x200 / 63x63 cm |
| Zapínanie | Vankúš - prehyb, prikrývka - gombíky/patentky |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | TODAY |






























