Odporúčame
TODAY KIDS obliečky z mikrovlákna Alphabet 140x200/63x63 cm
Rozmery 140×200 cm
12,9 €
História cien
- 18. 5. 2026 - 12,9 €
- 16. 12. 2024 - 12,9 €
Popis produktu
Obojstranná obliečka z polyesterového mikrovlákna - na jednej strane obliečky abeceda s dinosaurami, na druhej strane a na vankúši jemný farebný vzor. Obliečka na prikrývku: 140 x 200 cm / zapínanie na patentky Obliečka na vankúš: 63 x 63 cm / zapínanie na prehyb Zdá sa vám veľkosť obliečky na vankúš malá? Áno, máte pravdu. Obliečka na vankúš je šitá pre francúzsky trh, kde sú vankúše pre deti zvyčajne o niečo menšie. Odporúčame zakúpiť vankúš 60x60 cm zo série Aloe vera, za rozumnú cenu budete mať…
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Materiál | Mikrovlákno |
| Veľkosť | 140x200 / 63x63 cm |
| Zapínanie | Vankúš - prehyb, prikrývka - gombíky/patentky |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | TODAY |































