Odporúčame
DREAMPUR Vrchný latexový matrac DREAMPUR® Tencel Latex 7cm - 120x200 cm
Rozmery 120×200 cm
346,9 €
História cien
- 18. 5. 2026 - 346,9 €
- 4. 7. 2025 - 346,9 €
- 16. 12. 2024 - 279 €
Popis produktu
Prístelka z masívneho latexu poskytuje pevnejšiu oporu tela, netlačí a príjemne pruží. Navyše je obalená v poťahu Tencel, ktorý sa vyznačuje skvelými antibakteriálnymi vlažnosťami. Prístelka znateľne zlepší kvalitu Vášho spánku: vyrovná nerovnosti matraca či gauča, zmäkčí posteľ a rovnomerne rozloží tlak chrbtice po celej dĺžke matraca. Výsledkom tak bude chrbát bez bolesti a lepší pocit po prebudení. HLAVNÉ PARAMETRE Prístelka z latexu je vhodná pre tých, ktorým nevyhovuje pamäťová pena pre svoju mäkkosť.…
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Sortiment | Chrániče |
|---|---|
| Rozmer lôžka | 120x200 cm |
| Rozmer | 120x200 cm |
| Typ poťahu | Tencel |
| Záruka | 2 roky |
| Tvrdosť matraca | H3 stredne tvrdý |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | DREAMPUR |










































