2G Lipov Prikrývka Lyocell-Tencel/ bavlna záťažová - 135x100 cm
Rozmery 100×135 cm
225,9 €
História cien
- 1. 5. 2026 - 225,9 €
- 5. 8. 2025 - 225,9 €
- 16. 12. 2024 - 209 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kvalitné ložkoviny českej výroby so zmesou bavlny a lyocellu. Záťažové prikrývky je možné využiť ako pomocku pri mnohých aktuálnych diagnózach, s ktorými sa v modernom svete stretávame. U detí to sú väčšinou ADHD, hyperaktivita, poruchy autistického spektra, u dospelých to možu byť úzkostné stavy alebo nespavosť. Prikrývky majú rovnomerne rozmiestnenú záťaž v podobe polypropylenových guličiek. Odolné guličky svojou váhou vytvárajú tlak na telo a stimulujú nervové centrá, ktoré spáča zkľudnia. Rozmery: …
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 135 cm |
Parametre
| Materiál povlaku | Bavlna |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Rozmery | 135x100 cm |
| Produktový rad | Lyocell Tencel |
| Druh náplne | Duté vlákno, Prírodné materiály |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | 2G Lipov |
Odporúčame

30,85 €
Goldea celoročný detský paplón comfort – 100 x 135 cm 100 x 135 cm
Celoročná
Skladom
16,59 €
Súprava detskej prikrývky 100x135 cm a vankúša 40x60 cm do postieľky (Sweet Dreams)
100×135 cm, s vankúšom, s výplňou z peria
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
22,9 €
Detský Set vankúš 45x65cm+paplón 130x90cm TiaHome
90×130 cm, celoročná, s vankúšom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom



