Odporúčame
Gipetex Natural Dream 3D talianská obliečka 100% bavlna Alba - 140x200 / 70x90 cm
Rozmery 200×220 cm
34,9 €
História cien
- 12. 5. 2026 - 34,9 €
- 2. 2. 2026 - 34,9 €
- 12. 12. 2025 - 22,69 €
- 25. 11. 2025 - 27,92 €
- 16. 12. 2024 - 34,9 €
Popis produktu
Obliečky zo 100% bavlny vyrobené v Taliansku. Kvalita, myšlienka udržateľnosti a talianský design spojené v jednom. Rozmery: klasický: prikrývka 140x200 cm + vankúš 70x90 cm predĺžený: prikrývka 140x220 cm + vankúš 70x90 cm dvojitý - francúzsky: prikrývka 220x200 cm + 2 vankúše 70x90 cm Materiál: 100 % bavlna Zapínanie na praktické plastové patentky. Priestorový motív z jednej strany obliečky, zadná strana jednofarebná bez potlače. Doporučujeme pranie na max. 40°C s prostriedkom na farebné prádlo -…
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
Parametre
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| 3d efekt | Ano |
| Motív | Jednofarebné |
| Velikost | 140x200 / 70x90 cm |
| Zapínanie | Vankúš - gombíky/patentky, prikrývka - gombíky/patentky |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | Gipetex Natural Dream |



































