Odporúčame
Cottonbox Masculine obliečky 100% bavlna renforcé Santa - 140x200 / 70x90 cm
Rozmery 200×220 cm
29,9 €
História cien
- 25. 5. 2026 - 29,9 €
- 16. 12. 2024 - 29,9 €
Popis produktu
Obliečka na prikrývku je tzv. doubleface - z každej strany iná potlač. Z jednej strany je výraznejší farebný kockovaný motív. Z opačnej strany prikrývky a na vankúši nájdete motív vločiek. Bavlnená renforcé obliečka sa vyrába z česaných dlhých vlákien bavlny, ktoré sú upravené tak, aby obliečka bola pevná a odolná, ale aj napriek tomu jemná a mäkká. Aby se v nej spalo ako na obláčiku. Rozmery obliečok: klasické 140x200 cm + 70x90 cm predĺžené 140x220 cm + 70x90 cm dvojité-francúzske 220x200 cm + 2x 70x90…
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
Parametre
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Vianočný |
| Velikost | 140x200 / 70x90 cm |
| Zapínanie | Vankúš - zips, prikrývka - zips |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | Cottonbox |































