Odporúčame
Gipetex Natural Dream 3D talianská obliečka 100% bavlna Glitter - 140x200 / 70x90 cm
Rozmery 140×200 cm
34,9 €
História cien
- 28. 5. 2026 - 34,9 €
- 2. 2. 2026 - 34,9 €
- 12. 12. 2025 - 22,69 €
- 25. 11. 2025 - 27,92 €
- 16. 12. 2024 - 34,9 €
Popis produktu
Obliečka s potlačou zo 100% bavlny a vyrobená v Taliansku. Kvalita, myšlienka udržateľnosti a talianský design spojený v jednom. Klasická veľkosť - prikrývka 140x200 cm + vankúš 70x90 cm Materiál: 100 % bavlna Zapínanie na praktické plastové patentky. Priestorový motív z jednej strany obliečky, zadná strana svetlo sivá bez potlače. Doporučujeme pranie na max. 40°C s prostriedkom na farebné prádlo - perte oddelene (alebo s podobnými farbami) a obrátene, aby ste ochránili farby obliečky. Obliečky sa môžu…
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| 3d efekt | Ano |
| Velikost | 140x200 / 70x90 cm |
| Zapínanie | Vankúš - gombíky/patentky, prikrývka - gombíky/patentky |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | Gipetex Natural Dream |





















