Odporúčame
Nie je skladom
Gipetex Natural Dream Talianská obliečka 100% bavlna Rigato blue - 140x200 / 70x90 cm
Rozmery 200×220 cm
31,9 €
História cien
- 19. 5. 2026 - 31,9 €
- 2. 2. 2026 - 31,9 €
- 12. 12. 2025 - 20,74 €
- 25. 11. 2025 - 25,52 €
- 17. 2. 2025 - 31,9 €
- 16. 12. 2024 - 21,9 €
Popis produktu
Talianska obliečka z ekologicky certifikovanej bavlny. Talianský design a výroba. Obliečky zo 100% bavlny vyrobené v Taliansku. Kvalita, myšlienka udržateľnosti a talianský design spojené v jednom. V ponuke v niekoľkých rozmeroch pre český trh: Klasická veľkosť - prikrývka 140x200 cm + vankúš 70x90 cm Predĺžená veľkosť - prikrývka 140x220 cm + vankúš 70x90 cm Dvojitá (francúzska) veľkosť - prikrývka 220x200 cm + 2x vankúš 70x90 cm Materiál: 100 % bavlna Zapínanie na praktické plastové patentky.…
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
Parametre
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Modrá |
| Velikost | 140x200 / 70x90 cm |
| Zapínanie | Vankúš - gombíky/patentky, prikrývka - gombíky/patentky |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | Gipetex Natural Dream |






























