Odporúčame
IBENA TV deka Fano 150x200 cm hnedá
Rozmery 150×200 cm
99,9 €
História cien
- 25. 5. 2026 - 99,9 €
- 2. 2. 2026 - 99,9 €
- 12. 12. 2025 - 79,92 €
- 12. 9. 2025 - 99,9 €
- 16. 12. 2024 - 49,9 €
Popis produktu
Je vám zima? S touto televíznou dekou je to už minulosť. Praktické, hrejivé deky s módnym prúžkom. Pevne tkaná deka z hrejivej bavlnenej zmesi. Zapnite zips, zacvaknite patentky a z deky je overal na sedenie pred TV. Veľkosť: 150x200 cm Zloženie: 58% bavlna + 35% akryl + 7% polyester Možno prať pri max. 40 °C na jemné pranie. Sušenie v sušičke len na najnižšej teplote. Značka IBENA je rodinný podnik založený v roku 1826, ktorý dodnes vyrába vlastné textílie. Špecializujú sa na tkané textílie, ich pledy a…
Rozmery
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| S rukávmi | Ano |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Typ | Tkané |
| Materiál | Bavlna |
| Motív | Pruhy |
| Veľkosť | 150x200 cm |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | Ibena |


















