



Rozmery 3×10×6 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená oválna krabička zdobená motívom vlka je vyrobená z masívneho bukového dreva a farebne potlačená - sépiová farba. Rozmery sú 10 x 6 x 3,2 cm. Drevo je ošetrené prírodným olejom. Český výrobok
| Šírka: | 10 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 6 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Barva | Sépia |
| Dřevina | Buk masív |
| Vzor - motiv | Vlk |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 10 cm |
| Výrobca | AMADEA |

Drevená
Skladom
Kožená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
5×5×3 cm, drevená, priemer
Skladom
Kožená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

3×47×19 cm, drevená, textilná
Skladom
Drevená
Skladom
11×45×32 cm, plastová, priemer
Skladom
Kožená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8×30×11 cm, kožená, kovová
Na odoslanie o 1 týždeň
7×21×14 cm, kožená, priemer
Skladom
10×20×51 cm, textilná, priemer
Skladom
18×26×17 cm, drevená, priemer
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Textilná
Na odoslanie o 1 týždeň
8×30×20 cm, kožená, kovová
Skladom
12×15×15 cm, kovová, priemer
Skladom
Plastová
Na odoslanie o 1 týždeň

11×24×21 cm, drevená, textilná
Na odoslanie o 1 týždeň
22×26×18 cm, drevená, kožená
Skladom
Textilná
Na odoslanie o 1 týždeň
18×26×17 cm, drevená, textilná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Textilná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
152×41×37 cm, drevená, priemer
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
8×25×20 cm, kožená, kovová
Na odoslanie o 1 týždeň
Plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
32×26×16 cm, drevená, kožená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
39×12×12 cm, kovová, textilná
Skladom
20×28×36 cm, textilná, priemer
Skladom
4×12×11 cm, priemer
Skladom
Plastová
Na odoslanie o 1 týždeň
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom

Drevený, sklenený, na čajové sviečky
Skladom
30×20 cm, drevená, okrúhla
Skladom