



Rozmery 21×25×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený žľab na kvety je vyrobený z masívneho smrekového dreva, bez povrchovej úpravy, vonkajší rozmer je 60 x 25 x 20,5 cm. Vnútorné rozmery 50 x 15 x 15,5 cm. UPOZORNENIE - žľab sa nehodí k samozavlažovaciemu žľabu z našej ponuky!
| Šírka: | 25 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Farba | Hnedá |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 60 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 60 cm |
| Výrobca | AMADEA |

24×30×13 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×25×60 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Samozavlažovací, plastový, vonkajší
Skladom
15×24×34 cm, drevený, izbový
Skladom
9×32×15 cm, drevený, izbový
Skladom
17×50×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
37×79×39 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
15×19×29 cm, drevený, izbový
Skladom
Drevený, vonkajší, klasický
Skladom
80×83 cm, drevený, vonkajší
Skladom
28×34×34 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
32×50×106 cm, plastový, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, vonkajší, klasický
Skladom
50×58×18 cm, plastový, vonkajší
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
41×63×23 cm, drevený, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
34×80 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Plastový, vonkajší, prútený
SkladomDoprava zadarmo
41×63×23 cm, drevený, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
60×42×42 cm, drevený, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
16×20×18 cm, vonkajší, kovový
Skladom
75×81×30 cm, drevený, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
75×81×30 cm, drevený, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
34×80 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
4×13×13 cm, drevený, kovový
Skladom
25×17×30 cm, drevený, vonkajší
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×42×42 cm, drevený, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
16×58×18 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
32×34×34 cm, drevený, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
32×34×34 cm, drevený, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
32×32×32 cm, drevený, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
32×32×32 cm, drevený, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom

17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom