

Rozmery 15×15 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevené zrkadlo v tvare mandaly je vyrobené z masívneho bukového dreva a meria 15 cm, zrkadlo je na povrchu ošetrené voskom. Priemer zrkadla je 5,5 cm.
| Šírka: | 15 cm |
|---|---|
| Výška: | 15 cm |
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Materiál rámu | Drevo |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Hnedá |
| Rám | S rámom, Bez rámu |
| Štýl | Rustikálny |
| Barva | Prírodné |
| Materiál | Drevo |
| Dřevina | Buk masív |
| Vzor - motiv | Mandala |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 15 cm |
| Povolen v | MALL |
| Výrobca | AMADEA |

30×30 cm, nástenné, drevené
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
70×70 cm, nástenné, okrúhle
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, drevené, okrúhle
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
2 cm, ⌀ 25 cm, nástenné, okrúhle
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Atypické, bez rámu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, drevené, okrúhle
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, atypické
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
41×41 cm, nástenné, drevené
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevená
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
31×43×76 cm
Skladom

17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom

Drevená
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom